|-Tot despre CS-|
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 poate cineva sa ma ajute

In jos 
AutorMesaj
virgula
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/05/2009

poate cineva sa ma ajute Empty
MesajSubiect: poate cineva sa ma ajute   poate cineva sa ma ajute Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 12:13 am

sal..as vrea si eu cateva pluginuri pe care nu le gasesc..despre ce e vb ..as vrea un plugin care sa arate cine intra si iese de pe server dar sa arate jos unde este say-u nu la mijlocul ecranului ..as mai vrea un plugin care sa puna muzica atunci cand se termina mapa..sa cante pana incepe cealalta...si as mai vrea unu care sa arate tot acolo unde este say-u ce vreau eu sa pun(ex reguli,informati,,etc)cu o alta culoare ..de preferat verde..plzzzzz ajutatima si pe mine ca am tampit cautand Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

am gasit un plugin care sa arate un scris verde cu reguli,informati,etc dar problema e ca nu pot sa il pun pe serverul meu..pt ca are regulile altui server infotmati despre alt server si nu vreu sa fac reclama altuia ....stiti cumva cum pot sa modific sa pun ce ma intereseaza pe mine...am inteles ca trebuie modificat sma..stiti ceva in sensul asta..multumesc anticipat

scz de roman dar am vrut sa fiu cat se poate de clar
Sus In jos
 
poate cineva sa ma ajute
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
|-Tot despre CS-| :: ...::: Resurse Counte-sTrike :::... :: Pluginuri CS :: Cereri-
Mergi direct la: